نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.

نرم افزار مانیتورینگ شبکه

مطالب پربازدید

تبلیغات ویژه

سیستمی

نظارت بر مقدار رم مصرفی با برنامه MemInfo

سه شنبه ، ۶ خرداد ۱۳۹۳ 540 بازدید ۰ دیدگاه نوشته:لردلی

نظارت بر مقدار رم مصرفی با برنامه MemInfo

MemInfo برنامه رایگان و کم حجمی می‌باشد که مقدار حافظه (RAM or Page File) را در سینی ویندوز system tray نمایش میدهد، این برنامه با یک عدد و یک گراف کوچک در سینی ویندوز همیشه مقدار حافظه را به شما اطلاع میدهد که بسیار قابل شخصی سازی شدن می باشد. برای مثال میتوانید هشدار جهت مصرف بالاتر مقدار مشخص شده تعیین کنید و یا رنگ و فونت برنامه را جهت نمایش پیغام‌ها تغییر دهد.

ادامه ی مطلب

مجموعه ی کاملی از ابزارهای عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز

شنبه ، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ 580 بازدید ۰ دیدگاه نوشته:لردلی

مجموعه ی کاملی از ابزارهای عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز - Windows Sysinternals Suite 2014.05.13

Sysinternals Suite مجموعه ای کامل از ابزارهای بسیار مفید و شناخته شده را در زمینه عیب یابی و رفع مشکلات ویندوز در قالب یک بسته نرم افزاری برای شما فراهم نموده است. ابزارهای موجود در مجوعه ی Sysinternals دارای فایل راهنما نیز می باشند. به کارگیری Sysinternals شما را یاری می کند تا به عنوان یکی از متخصصین و یا توسعه دهندگان IT، قادر به یافتن و تشخیص عیوب سیستم عامل ویندوز و نرم افزار ها باشید.

ادامه ی مطلب

قویترین نرم افزار ساخت کامپیوتر مجازی

یکشنبه ، ۲۴ آذر ۱۳۹۲ 203 بازدید ۰ دیدگاه نوشته:لردلی

دانلود VMware Workstation v10.0.0.1295980 - نرم افزار استفاده از چند سیستم عامل به طور همزمان

VMware Workstation یک نرم افزار ماشین مجازی قدرتمند برای مدیران سیستم و برنامه نویسانی است که می خواهند در ساخت و توسعه نرم افزارها، گسترش و تست آنها، تغییرات اساسی ایجاد کنند.بیش از ۵ سال از عمر این نرم افزار می گذرد و VMware Workstation در طول این مدت ده ها جایزه مهم را نصیب خود کرده است. به همین علت بسیاری از برنامه نویسان برای توسعه و تست نرم افزارهای در کلاس سرور شبکه شده در حال اجرا روی ویندوز مایکروسافت و لینوکس به VMware Workstation اعتماد می کنند. امکانات مهم و حیاتی ای مانند شبکه سازی مجازی، عکس برداری زنده، Drag & Drop و پوشه های به اشتراک گذاشته شده و پشتیبانی از PXE ، VMware Workstation را به یکی از قدرتمندترین ابزار برای مدیران سیستم و برنامه نویسان IT تبدیل کرده است.

ادامه ی مطلب

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای لردلی | پادشاه ترفندها محفوظ است
Copyright © 2006-2014 Lordly™ AllRight’s Reserved, Designed By LiferayIran.Com