در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.

نرم افزار مانیتورینگ شبکه

مطالب پربازدید

تبلیغات ویژه

ارتباطات

نرم افزار چت و پیام رسانی امن تلگرام برای اندروید، ios، لینوکس و ویندوز – Telegram v2.5.2

چهارشنبه ، ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ 611 بازدید ۰ دیدگاه نوشته:لردلی

نرم افزار چت و پیام رسانی امن تلگرام برای اندروید، ios، لینوکس و ویندوز - Telegram v2.5.2

تلگرام – Telegram یک برنامه پیام رسانی با تمرکز بر سرعت و امنیت می باشد. در نرم افزار تلگرام – Telegram شما این امکان را در اختیار دارید که به صورت نامحدود به چت کردن و گفتگو با دوستان و آشنایان خود بپردازید، چت گروهی تا ۲۰۰ نفر ایجاد ایجاد کنید، بنابراین شما می توانید با همه در یک زمان متصل باشید. فایل های مختلف خود از جمله ویدئو تا یک گیگابایت را از طریق وب ارسال کنید و هر رسانه ای که دریافت می کنید در یک لحظه ارسال (forward) کنید. و از بابت همیشه داشتن پیام هایتان خیالتان راحت باشد چرا که همه ی پیام های شما در ابر (cloud) ذخیره خواهند شد تا بتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید. اپلیکیشن تلگرام – Telegram با ده ها هزار دانلود از مارکت اندروید دارای امتیاز ۴.۱ از ۵.۰ می باشد.

ادامه ی مطلب

برگزاری ویدئو کنفرانس صوتی و تصویری با Microsoft Lync Server

شنبه ، ۲۸ تیر ۱۳۹۳ 3,150 بازدید ۷ دیدگاه نوشته:لردلی
Microsoft Lync Server: نرم افزار برگزاری ویدیو کنفرانس با امکانات جانبی متعدد و پیشرفته
برگزاری ویدئو کنفرانس صوتی و تصویری با Microsoft Lync Server 2013 SP1 x86/x64
در دنیای امروز با پیشرفت بسترهای ارتباطی, سرویسVOIP فراگیر شده است. مایکروسافت نیز هماهنگ با این پیشرفت، سرویس VOIP خود را عرضه کرد. مایکروسافت Lync سیستمی قوی برای ارتباطات صوتی و تصویری است که به تازگی جای خود را در محیط‌های تجاری باز کرده است و ویژگی‌ها و خصوصیات زیادی را جهت بالا بردن همکاری و ارتباط در سازمان شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.
نرم افزار Microsoft Lync Server 2013 در واقع یک نام تجاری جدید است برای محصولاتی که با نام های Communications Server, Communication Online و یا Communicator شناخته می‌شوند. در واقع  نسخه جدید سرویس VOIP   است که توسط مایکروسافت برای راه اندازی  Chat, Voice Call, Video Call و Video Conference   با امکانات بسیار پیشرفته به همراه قابلیت یکپارچگی با محصولات دیگر مایکروسافت مانند Exchange Server, Share Point, CRM و  Active Directory ارائه شده است.
مایکروسافت Lync برای کاربردهای تجاری بسیار مناسب است. زیرا علاوه بر ارتباطات تلفنی و ویدئو کنفرانس دارای امکاناتی مانند انتقال فایل و نشان دادن presentation , چت و به اشتراک گذاشتن صفحه کامپیوتر نیز هست. به این ترتیب کارمندان یک شرکت می‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباطات برقرار کنند و جلسات اداری خود را حتی زمانی که در کشوری دیگر هستند برگزار کنند.

ادامه ی مطلب

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای لردلی | پادشاه ترفندها محفوظ است
Copyright © 2006-2014 Lordly™ AllRight’s Reserved, Designed By LiferayIran.Com