Ads-Page

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

وب سایت سایت Lordly به عنوان یکی از سایت های فعال فارسی زبان در حوزه فنآوری اطلاعات و ارتباطات، به مدد افزایش ترافیک روزانه خود، به عنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

تعرفه نمایش بنر تبلیغاتی ۶۰*۴۶۸ در قسمت پیغام مدیریت ماهیانه ۵۰ هزار تومان می باشد.

تعرفه نمایش بنر تبلیغاتی ۶۰*۴۶۸ در قسمت تبلیغات ماهیانه ۷۵ هزار تومان می باشد.

تعرفه نمایش بنر تبلیغاتی ۲۴۰*۱۲۰ در ابتدای ستون سمت راست و چپ ماهیانه ۳۰ هزار تومان می باشد.

تعرفه نمایش بنر تبلیغاتی ۲۴۰*۱۲۰ در سایر قسمت های ستون سمت راست و چپ ماهیانه ۱۵ هزار تومان می باشد.

تعرفه نمایش تبلیغات متنی ماهیانه ۱۰ هزار تومان می باشد.

جهت سفارش تبلیغات در سایت می توانید از فرم زیر استفاده نمایید

شماره تماس : ۶۰۰۶۰۴۱-۰۹۳۰ و ۸۷۶۵۴۲۲-۰۹۱۲

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما