donate1

با عرض سلام خدمت کلیه کاربران و علاقه مندان به وب سایت لردلی

همان طور که مطلع هستید این وب سایت مدت هاست که در حوزه فنآوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد و اکنون که حدود ۷ سال از آن می گذرد به لطف خداوند و استقبال دوستان به دست آورد های ارزنده ایی رسیده است.

۱) کسب رتبه ۵۰۰۰ در بین سایت های ایرانی
۲) رسیدن به میانگین ۱۰۰۰۰ بازدید در روز
۳) مصرف ۵۰۰۰ گیگ پهنای باند از سرور دانلود و ۵۰ گیگ از سرور میزبانی در ماه
۴) ثبت شده در سایت پیوندها به عنوان تارنمای مفید فارسی
۵) ثبت شده در سایت ساماندهی وب سایت های فارسی زبان
و ……

و اما در این راه پر فراز و نشیب با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم

۱) متاسفانه کاربران فقط مصرف کننده می باشند و ما به تنهایی و به سختی وب سایت را بروزرسانی می کنیم و این موضوع باعث پایین آمدن سرعت بروزرسانی مطالب و عدم امکان به اشتراک گذاری تمامی مطالب جدید می گردد.

۲) هم اکنون فضایی در حدود ۱۰۰ گیگابایت و پهنای باند مصرفی در حدود ۵۰۰۰ گیگ ماهیانه استفاده می گردد که البته این ارقام روز به روز در حال افزایش است و این موضوع باعث خوشحالی ماست،

اما تهیه هاست هزینه هایی را برای ما در بر دارد، هم اکنون برای هاست های وب سایت لردلی مبلغی در حدود ۶۰۰۰۰۰ تومان به صورت ماهیانه پرداخت می گردد.

راه حل: این وب سایت حدود ۱۰۰۰۰ بازدید کننده در روز دارد اگر تنها ۵ درصد از بازدیدکنندگان ماهیانه مبلغ ۱۰۰۰ تومان سایت را حمایت کنند هزینه های آن تامین خواهد شد و بدیهیست زمانی که مشکل هاست و پهنای باند و هزینه های جانبی حل شود مطالب بیشتری با سرعت بالاتر بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت و به این صورت با گذشت زمان ما قدرت و فرصت جذب نویسنده برای سایت را خواهیم داشت و بسیاری از امکانات نظیر راه اندازی تالار گفتگو، آموزش های تخصصی در حوزه فنآوری اطلاعات، معرفی نرم افزارهای تخصصی برای مدیران امنیت، مدیران شبکه، مدیران سیستم، مدیران پروژه و …، ارائه ترفندهای ناب و … را برای کاربران محترم فراهم خواهیم کرد. در غیر این صورت متاسفانه مجبور به استفاده از سرور های غیر مستقیم برای دانلود و یا تغییر وضعیت سایت به VIP خواهیم بود

و اما روش های حمایت از وب سایت لردلی

روش اول : از طریق سامانه پرداخت آنلاین
برای استفاده از این روش بر روی تصویر زیر کلیک کنید

Pardakht

1_321

روش دوم : کارت به کارت
بانک مورد نطر : سامان
شماره کارت : ۲۵۶۴-۰۹۸۷-۸۶۱۰-۶۲۱۹
به نام : مهدی افشاری

1_321

روش سوم : پرداخت از طریق فیش بانکی
بانک مورد نظر : سامانه
شماره حساب :
نام صاحب حساب : مهدی افشاری